अलपत्र ३ सय नागरिकको युवाहरुले गरे निशुल्क उद्धार

   
त्रिवेणी अनलाइन
११ बैशाख २०७७, बिहीबार १८:३७ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

वैशाख ११, सल्यान 
             रोजगारी तथा व्यवसायका लागि काठमाण्डौ लगायत विभिन्न जिल्ला पुगेका नागरिकहरुलाई सल्यान ल्याइएको छ । लकडाउनका कारण घर जना नपाएका ३ सय बढी नागरिकहरुको उद्दार गरी सल्यान ल्याइएको हो । 


काठमाडौसहित देशका विभिन्न स्थानमा रहेका ३ सय बढी नागरिकहरुलाई युवा नेता ऋषिकेश जङ्ग शाहको नेतृत्वमा उद्दार गरिएको हो । जिल्लाको शारदा नगरपालिका, युवा अभियन्ता प्रनेश जङ्ग शाह, कल्पदिप राई लगायतका सहयोगी निकायको प्रयासमा उनिहरुलाई उद्दार गरिएको हो ।

काठमाडौसहित, धादिङ्ग, पोखरा, लमजुङ्ग लगायतका स्थानबाट समस्यामा परेका मजदुर तथा सर्वसाधारणको उद्दार गरिएको हो । उद्दारका नाममा पछिल्लो समय अत्याधिक भाडा असुलेका घटनाहरु बाहिर आईरहदा निस्शुल्क जिल्ला फर्कन पाएपछी सर्वसाधारण पनि खुशी बनेका छन ।

घर फर्किएका सबैलाई क्वारेनटाइन, सामुदायिक क्वारेनटाइन र होम क्वारेनटाइनमा राखिएको छ । जिल्लाको दशवटै स्थानीय तहहरुले भारत, तथा अन्तरजिल्लाबाट आएका व्यक्तिको स्वास्थ्य परीक्षण गर्ने, तथा क्वारेनटाइनमा राख्ने काम गर्दै आइरहेका छन् । कामको शिलशिलामा विभिन्न जिल्लाबाट घर फर्किएका व्यक्तिहरुलाई क्वारेनटाइनमा राखी रहेको शारदा नगरपालिका सल्यानका मेयर सुरेश अधिकारीले बताए । 

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu