सल्यानमा र्‍यापिड टेष्ट सुरु , १७ जनाको रिर्पोट नेगेटिभ

   
त्रिवेणी अनलाइन
१ बैशाख २०७७, सोमबार २०:३१ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

वैशाख १, सल्यान
सल्यानमा कोरोनाको द्रुत परीक्षण र्‍यापिड टेष्ट सुरु गरिएको छ । कोरोनाको संक्रमण फैलिएका देशहरुबाट जिल्लाका आएकाहरुमा कोरोनाको सक्रमण हुन सक्ने भएकाले पहिलो चरणमा भारत र तेस्रो देशबाट आउकाहरुमा र्‍यापिड टेष्ट सुरु गरिएको हो ।

स्थानीय तहले निमाण गरेका क्वारेनटाइनमा बसी रहेका व्यक्तिहरुको र्‍यापिड टेष्ट गरिने स्वास्थ्य कार्यालय सल्यानका प्रमुख डा. अर्जुन बुढाले बताए ।
उनल भने क्वारेनटाइनमा १४ दिनको अवधि पुरा गरी घर फर्फाउनु भन्दा अघि ¥यापिड टेष्ट गरिन्छ । र्‍यापिड टेष्टमा पोजेटिभ देखिए आइसोलेसनमा राखी स्वाब परीक्षण गरिने उनको भनाई छ ।
र्‍यापिड टेष्टबाटै कालिमाटी गाउँपालिका ७ घुइयाबारीमा बसी रहेका १४, शारदा नगरपाकिला २ लुहापिङ्गमा १ र सल्यान जिल्ला अस्पतालमा २ जनाको परीक्षण गरिएको छ । परीक्षणमा सबैको रिर्पोट नेगेटिभ देखिएको कार्यालयले जनाएको छ । र्‍यापिड टेष्टबाट १५ मिनेटमै कोरोना भाइरसको परीक्षण गर्न सकिने भएकाले छोटो अवधिमै धेरैजनाको परीक्षण गर्न सकिनेछ

भारत लगायत तेस्रो मुलुकबाट जिल्ला फर्किएका व्यक्तिहरुको कोरोना भाइरस कोभिड १९ संक्रमणको परीक्षण गर्न ६ सय २० आएडिटी किट उपलब्ध भएको स्वास्थ्य कार्यालय सल्यानले जनाएको छ । कोभिड १९ को शंस्कापद ४३ जनाको स्वाब परीक्षण गरिएकोमा ३ जनाको रिपोएट नेगेटिभ आएको छ भने बाँकी ४० जनाको रिर्पोट आउन बाँकी रहेको छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu