शारदा नगरपालिकाद्धारा २० शैयाको क्वारेन्टाइन निर्माण

   
त्रिवेणी अनलाइन
१७ चैत्र २०७६, सोमबार २१:१२ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यान १७, चैत ।
सल्यानको शारदा नगरपालिकाले २० शैयाको क्वारेन्टाइन कक्ष निर्माण गरेको छ । जिल्लाको शारदा नगरपालिका वडा नम्बर २ लुहापिङ्गमा रहेको त्रिभुवन जन माद्यामिक बिद्यालयमा २० शैयाको क्वारेन्टाइन कक्ष निर्माण गरेको हो । शनिवार बसेको नगर कार्यपालिका बैठकले नगरमा क्वारेन्टाइन निर्माण गर्ने निर्णय गरेको थियो ।

Image may contain: indoor

शारदा नगरपालिका भित्र बिदेश र भारतबाट आएका नागरिकहरुमा कोरोना भाइरसको शंका देखिएमा त्यस्ता शंकास्पद बिरामीहरुलाई नगर स्वास्थ्य शाखाको निगरानीमा यस क्वारेन्टाइनमा राखिने नगरप्रमुख सुरेश अधिकारीले जानकारी दिनुभयो । नगरको आफ्नै स्रोत र साधनको प्रयोग गरेर क्वारेन्टाइन निर्माण गरिएको उहाँको भनाई छ ।

Image may contain: one or more people and people standing
तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu