सल्यानमा बस दुर्घटना हुदा सहचालकको मृत्यु

   
त्रिवेणी अनलाइन
१४ चैत्र २०७६, शुक्रबार ०७:३८ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

चैत्र १४ सल्यान

सल्यानमा गएराती बस दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ भने ३ जना घाइते भएका छन् । जिल्लाको शारदा नगरपालिका ८ काटिगाउँबाट दुलधारा पोखरा जाँदै गरेको ना ३ ख ७९७५ नम्बरको बस काटीगाउँमा दुर्घटना भएको हो । दुर्घटनामा परि दाङ तुलसीपुर उपमहानगरपालिका ४ बस्ने गाडी सहचालक सुजन नेपालीको उपचारको क्रममा कोहोरपुरमा मृत्यु भएको । यस्तै दुर्घटनामा परि घाईते हुनेमा शारदा नगरपालिका ८ बस्ने अन्दाजी २६ वर्षिय सुरेन्द्र सिजुवाल, शोही ठाउँ बस्ने २८ वर्षिय थमन चलाउने, शारदा नगरपालिका ५ को २७ वर्षिय खेमराज बुढाथोकीको जिल्ला अस्पताल सल्यानमा उपचार भईरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानका प्रमुख ढकेन्द्र खतिवडाले जानकारी दिनुभएको छ । बस सडकबाट झन्डै ५० मिटर तल खसेको छ । गाडीको टायर मर्मत गर्न दुलधारा पोखरा आउने क्रममा बस दुर्घटना भएको बताइएको छ । दुर्घटनाको कारणबारे अनुसन्धान भई रहेको प्रहरीको भनाई रहेको छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu